Real estate

Home/Real estate
Real estate photo
Real estate
Częścią naszej oferty są apartamenty rozlokowane w najlepszych miejscach na mapie Częstochowy przeznaczone do wynajmu dobowego lub długoterminowego oraz powierzchnie przemysłowe i magazynowe.

Obiekt A3XD Apartament znajduje się w Częstochowie, zaledwie 1,5 km od sanktuarium na Jasnej Górze, 90 metrów od ratusza oraz 1,2 km od dworca autobusowego. Z jego okien roztacza się widok na miasto. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi oraz prywatnego parkingu. W budynku działa bar.

Apartament obejmuje sypialnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię ze zmywarką do naczyń, lodówką, pralką, piekarnikiem i płytą kuchenną. Zapewniono w nim telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.

Obiekt usytuowany jest w pobliżu popularnych atrakcji, takich jak kościół św. Jakuba, Miejska Galeria Sztuki i Galeria Jurajska. Odległość od najbliższego lotniska – portu lotniczego Katowice-Pyrzowice – wynosi 57 km. Transfer lotniskowy oferowany jest za dodatkową opłatą.

Obiekt A3XD Apartament 2 położony jest w Częstochowie, zaledwie 1,3 km od dworca autobusowego. Oferuje on apartament
z widokiem na miasto, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Obiekt oddalony jest także o 17 km od lotniska
Częstochowa-Rudniki oraz o 700 metrów od Miejskiej Galerii Sztuki.

W apartamencie mieści się sypialnia, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, wyposażona kuchnia ze zmywarką do naczyń i lodówką, pralka oraz łazienka z prysznicem.

W pobliżu znajduje się m.in. sanktuarium na Jasnej Górze, ratusz i kościół św. Jakuba. Port lotniczy Katowice-Pyrzowice zlokalizowany jest w odległości 57 km od obiektu A3XD Apartament 1. Za dodatkową opłatą oferowany jest transfer lotniskowy.

Mówimy w Twoim języku!

Open chat